+380 44 238 69 00
info@interrisk.com.ua

Запитання - відповідь

  • Що робити у випадку, якщо Ви поштою або по телефону отримали від ТДВ «Інтер-Ріск Україна» вимогу сплатити борг?
    Чи можливо уникнути стягнення заборгованості за взятий кредит?
    Чи можуть відібрати квартиру у рахунок погашення боргів по кредиту?
    Що робити, якщо Ви визнаєте борг, готові його оплачувати частинами і хочете обговорити варіанти погашення?
    Чи можу я звернутися до юриста або адвоката для захисту моїх прав перед кредитором?

Поради боржнику

Не вдаватися у паніку

У більшості випадків, коли фінансова ситуація складається не найкращим чином, кошти на виплату кредиту відсутні, відсотки зростають, штрафні санкції нараховуються, відповідно боржник впадає у паніку. При виникненні будь якого роду питань щодо сплати боргу Ви можете звернутися за професійною порадою та отримати детальну інструкцію щодо погашення боргу в ТДВ «Інтер-Ріск Україна"

Не затягувати з пошуком вирішення боргової проблеми

Не варто чекати, що проблеми зі сплати кредиту вирішяться самі собою, банк збанкрутує і зникне з фінансового ринку України, а ваш борг буде прощений. Що б не сталося в результаті процедури банкрутства та ліквідації банку, - завжди знайдеться правонаступник, якому перейде право вимоги боргу. Борги доведеться повернути в будь-якому випадку - і не тільки з відсотками, а й зі сплатою штрафних санкцій. 

Використовувати можливість реструктуризації боргу

У більшості випадків є можливість зміни умов і термінів повернення боргу за взаємною домовленістю сторін

Єдине, що Вам потрібно знати - це як і з ким вести переговори. ТДВ «Інтер-Ріск Україна» виступає посередником між позичальником та кредитором. Якщо борг вже передано в роботу ТДВ «Інтер-Ріск Україна», то обговорювати можливість реструктуризації, пролонгації кредитного договору потрібно буде з кредитною установою через спеціаліста нашої компанії.

Добровільний продаж заставного майна

Після винесення судом рішення про звернення стягнення на заставне майно, кредитором оголошуються прилюдні торги на придбання такого майна.. При добровільній реалізації заставного майна Ви зможете уникнути судових тяжб та матимете можливість самостійно знайти покупця, домовитись про ціну, та швидше виконати боргові зобов’язання перед кредитором.

Бути відкритими до діалогу з кредитором

Йти на діалог з ТДВ «Інтер-Ріск Україна» - це розумніше, аніж уникати такого спілкування взагалі. Ви не повинні ігнорувати повідомлення про наявну у Вас заборгованість або намагатися ухилитись від будь-якого контакту з кредитором. Поспілкуйтесь із спеціалістом нашої Компанії принаймні один раз, щоб отримати більш детальну інформацію та обговорити шляхи врегулювання ситуації, що склалась.

Ми допоможемо Вам почати життя з нового аркушу, і що найголовніше - без боргу!

Ретельно планувати свій бюджет

Ця цілком банальна порада насправді здатна допомогти Вам в управлінні Вашими фінансами та швидше попрощатись із борговою ямою. Почніть ретельно планувати свій бюджет та знаходити додаткові кошти для внесення платежів, що в подальшому призведе до  повного погашення боргу.

Отримати консультацію

Задати питання

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input